відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Книги Л.Д. Кучми

Розділ знаходиться на стадії наповнення
 • Правила користування

  ©2011. Всі права застережено. Копіювання і цитування книжок тільки із посиланням на сайт. Будь-яке опублікування, відтворення, переклад, адаптацію тексту потрібно узгоджувати з авторами, з якими ви можете зв'язатися через адміністратора порталу.

  Файли розміщені у форматі PDF або DJVU.

  Посилання на сайт для безкоштовного завантаження редактора http://windjview.sourceforge.net/ru/

 • Монографії і публікації
  1999 Книга «Про найголовніше».
  2000 Книга «Вірю в український народ».
  2003 Книга «Україна – не Росія».
  2004 Книга «Своїм шляхом. Роздуми про економічні реформи в Україні».
  2005Книга «До власної економіки».
  2008Книга «Після Майдану».
  2008Книга «Кроки становлення національної економіки 1994-2004 роки» (у 2-х томах).
  2010Книга «Зламане десятиліття».
 • Зламане десятиліття

  У книзі розкрито досвід, успіхи і прорахунки у подоланні глибокої трансформаційної кризи 90-х років, досягнення і упущення під час здійснення реформ та економічного зростання у 2000-2004 рр., економічні втрати у 2005-2009 рр., їхні причини і наслідки, а також шляхи подолання кризи та забезпечення сталого розвитку українського сус-пільства на найближчу перспективу Важливе місце у книзі відведено структурним реформам - утвердженню приватної власності, приват-ного підприємництва і бізнесу та галузевим проблемам економіки. Розкрито макроекономічні причини кризи та політичні проблеми державотворення у післямайданний період.

  Для науковців, аспірантів, студентів, широкого загалу читачів, що цікавляться питаннями економічної політики української держави.

  Скачати книгу
 • Кроки становлення національної економіки 1994-2004 роки.
  Книга містить офіційні документи, доповіді, тексти виступів керівника держави в парламенті, на нарадах, зборах, у робочих поїздках, на галузевих з`їздах, а також щорічні послання Президента, які фактично відображають процес становлення та розвитку вітчизняної економіки.
  Скачати книгу
 • После майдана 2005-2006. Записки президента.

  В книге собраны выдержки из записей дневникового характера, которые автор, президент Украины (1994-2004), вел на протяжении 2005-2006 годов. Он анализирует текущие политические события в Украине и мире, вспоминает прошлое, рассказывает о встречах с лидерами разных стран: Ельциным, Путиным, Иоанном Павлом II, Берлускони, Колем, Миттераном, Цзян Цзэмином, Чавесом и другими. Говоря об оранжевой революции в Украине (2004), Л. Д. Кучма подчеркивает, что положительно относится только к научно-техническим революциям.

  Скачати книгу