відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
09.11.2018

Козацькі перемоги Мар'яна Гушти

Мар'ян Гушта, учень 6 класу Черкаської ДМШ №3 ( викладач Качор Н.В.),творчою долею якого опікується Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна", продовжує дивувати своїми успіхами.

За два місяці навчального року він здобув дві вагомі перемоги на музичних конкурсах. У IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості "Козацький шлях.UA", що проходив у Черкасах 12-14 жовтня, Мар'ян виборов Гран-Прі у номінації "Музичне мистецтво. Солісти до 12 років" і виступив у Гала-концерті переможців.

У II Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів "AccoPremium-2018", що проходив у Білорусі 1-4листопада, Мар'ян Гушта виступав у номінації А1 (солісти "баян-акордеон") у 3 віковій групі (11-13 років). Юний баяніст майстерно виконав твори Й.С.Баха і О.Чуєва. За рішенням фахового журі Мар'ян Гушта отримав звання лауреата ІІ премії. У цьому конкурсі за перемогу змагалися майже 150 музикантів з Білорусі, України, Литви, Латвії і Росії в 11-ти номінаціях у дитячих і дорослих групах.

Участь у творчому змаганні такого рівня збагатила юного баяніста незабутніми враженнями від концертів професійних музикантів, відкрила нові знайомства і спілкування, надихає на рух до нових перемог. Уже на початку грудня Мар"ян за сприяння Фонду їде до Польщі, де візьме участь у XXV міжнародному фестивалі акордеонної музики, що проходитиме у Пшемислі.

Повернутися назад до розділу