відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
05.11.2018

Кольори радості Поліни

«Сила Лева», «Кіт Кактус», «Лев Пірат», «Котигорошко», «У бабусі на городі», «Супергерої», «Аеропорт», «Портрет тата», «Осіннє дерево», «Пірати», «Світлофор» – це все назви робіт п′ятирічної ніжинської художниці Поліни Кірсанової, які створили експозицію її персональної виставки під назвою «Кольори радості».

Це вже друга персональна виставка дівчинки у столиці. Перша за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» з успіхом пройшла у музеї Михайла Старицького.

А першу повноцінну роботу Поліна створила у 2 роки і 4 місяці Її роботу «Моя родина» було надруковано в каталозі ІІ Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді «ChildArt.jrg»». Потім були наступні перемоги у конкурсах. У 3 роки Поліна здобула золоту медаль у конкурсі «Кубок України з художньої творчості» ( травень 2017 р.), здобула медаль 2-го ступеня у конкурсі «Кубок України з художньої творчості» ( 2018р. ), стала дипломантом міжнародного конкурсу « Kotik by kotik» в категорії «Heavenly cats» і переможцем Всеукраїнського конкурсу Слави Фролової «Якщо б моя країна була б твариною».

На персональну виставку Поліни Кірсанової у музеї Марії Заньковецької завітали спеціальні гості – учасники вокального гурту «Країна» (керівник – Олена Берая) і привітали художницю зі святом. Співакам дуже сподобалася яскрава і радісна виставка Поліни, і вони пообіцяли, що обов′язково прийдуть привітати її з відкриттям наступної виставки.

Повернутися назад до розділу