відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
31.10.2018

Маленька благодійниця

29 жовтня відбулося відкриття персональної виставки дніпрянки Ніки Стрілецької, творчою долею якої опікується Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна", у Міжобласному спеціалізованому медико-генетичному центрі (м. Харків).

На виставці було представлено 22 роботи маленької авторки ( їй ще не виповнилося 4 роки!). Ніка подарувала усі свої роботи з експозиції медико-генетичному центру, щоб вони надихали маленьких діток на прекрасне.

На знак подяки генеральний директор центру, член-кореспондент НАМНУ, доктор медичних наук, професор кафедри медичної генетики ХНМУ Олена Гречаніна, народний художник України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, академік професор Віктор Ковтун і академік Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор Станіслав Пазинич нагородили Ніку кубком та дипломом, і, звичайно ж, подарунками за художні досягнення.

«Кожного разу, отримуючи насолоду від перегляду робіт неймовірно талановитої Ніки, ловлю себе на думці, що я дещо по-іншому дивлюся, а вірніше, придивляюсь до світу. І ось саме в ці миті я, людина в роках, починаю розуміти, яке все-таки коротке людське життя. адже ніколи мені і в голову не закрадалась думка, щоб отака крихітка з пензликом у ручечці могла ворушити мій, майже сталий, іманентний погляд на яскравий світ і якоюсь мірою мою причетність до нього. Тож і не дивно, що знані художники їдуть на край світу, щоб погледіти на дитячі ще не заплямовані строкатою дійсністю, дитячі твори », - прокоментував приголомшений творчими здобутками Ніки С. Пазиніч.

Повернутися назад до розділу