відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
18.10.2018

Наша осіння палітра

Філолог за освітою Оксана Грек 2012 року захопилася живописом. 2015 року Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» провів першу персональну виставку художниці в Києві. Вона з успіхом пройшла у Центрі Української Культури та Мистецтва. 17 жовтня відкрилася вже п′ята виставка Оксани Грек за сприяння Фонду.

Попередні експозиції могли бачити відвідувачі Національного музею Тараса Шевченка. музею Лесі Українки і Літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка.

Виставка живопису «Мелодії душі» присвячена жінці.

«Я хочу поділитися з Вами частинкою своєї душі й розповісти про усе найцінніше, - звернулася до відвідувачів виставки Оксана Грек . - Про чисту і добру любов до батьків і дітей, про незвідану – до світу і Бога, про пристрасну й ніжну – до чоловіка чи жінки. Про дім, в якому чекають,про затишок, який зігріває, про простори зелені, що кличуть, про мрії, що збуваються, про вогонь, що не згасає, про Рід, що не вмирає. Український!»

Виставка Оксани Грек триватиме до кінця жовтня. Так само до кінця жовтня експонуватимуться акварелі львівської художниці Ярини Юрик у картинній галереї Фонду.

А в листопаді за сприяння Фонду відбудуться живописні виставки п′ятирічної художниці з Ніжина Поліни Кірсанової, вихованців Андрушівської школи мистецтв Житомирської обл., полтавчанки Наталі Мкртчян і виставка гончарних виробів учнів Колегіуму мистецтв у Опішні. Стежте за нашими анонсами.

Повернутися назад до розділу