відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
30.09.2018

Велика Багачка збагатилася книгами

Клопотання з Великої Багачки щодо поповнення книгозбірень до Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» задовольнили напередодні професійного свята.

Як відомо, 14 травня 1998 року Президент України Л. Кучма «враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості» встановив Всеукраїнський день бібліотек. Згідно з Указом це свято відзначається щорічно 30 вересня.Напрям «Сільські бібліотеки» є одним з пріоритетних у діяльності Фонду з перших днів його заснування. І хоча , зараз можна завантажити й купити будь-яку книгу, але далеко не в усіх селах іще можна просто зайти в світову мережу, а купити книгу не кожен має змогу, тоді як у бібліотеці книгу можна взяти безкоштовно. Але навіть не це головне:книголюби цінують особливу, чарівну «книжкову» атмосферу, яка об’єднує однодумців.

І створюють цю атмосферу залюблені у справу бібліотечні працівники. У цьому переконалися й працівники Фонду під час зустрічі з бібліотекарями з Великої Багачки, які приїхали до Фонду за книжками.

Повернутися назад до розділу