відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
27.09.2018

Андрушівська палітра

За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у музеї Михайла Старицького відкрилася виставка вихованців класу образотворчого мистецтва Андрушівської школи мистецтв, що на Житомирщині.

Клас образотворчого мистецтва Анрушівської школи мистецтв завжди дивує оригінальними роботами своїх вихованців. Яскравий світ дитячої фантазії, цікавих образів, сюжетів втілюють у своїх роботах учні викладача Лесі Вікторівни Чупринської. Вчитель грамотно і послідовно знайомить своїх вихованців з азами образотворчого мистецтва, про що свідчать неодноразові перемоги на обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах: Всеукраїнський огляд – конкурс «Нові імена України», Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!», обласний конкурс юних художників «Моє мальовниче Полісся», Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Дивограйлики», Обасний конкурс молодіжної творчості «Наша спадщина», Міжнародний конкурс «Яка прекрасна наша планета!», конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини», обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді “ Великодні дзвони ”.

Роботи учнів класу образотворчого мистецтва виконані в техніці гуаш з використанням українських мотивів та елементів народного розпису. Особливістю техніки виконання робіт є поєднання українського народного розпису, старовинних мотивів з сучасними оригінальними візерунками та орнаментами які вигадують юні художники. Учні проявляють творчі здібності та фантазію в самобутніх та сучасних розписах в техніці гуаш, майстерно відтворюють багатобарвний оточуючий світ у своїх творах, створюють мрійливі, життєрадісні, унікальні та яскраві образи.

Під час проведення культурно- митецьких заходів, що відбуваються в районі проходять виставки картин та скульптур класу образотворчого мистецтва Андрушівської школи мистецтв. Вересень – став місяцем знайомства столиці з андрушівськими талантами: за сприяння Фонду виставку вже мали змогу побачити відвідувачі Київського меморіального музею Максима Рильського.

Повернутися назад до розділу