відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
15.09.2018

Пісенний ярмарок стипендіатів

В осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів зібрано і звезено в двори, сховане в комори, традиційно на Контрактовій площі столиці відбувається ярмарок органічних продуктів - єдиний в Україні захід, де є чудова нагода познайомитись з найкращими виробниками екологічно чистих продуктів, а головне – прямо тут на ярмарку скуштувати їхню продукцію, продегустувати все, що в око впало.

Ярмарок, що проводився вже вдесяте, порадував широким вибором найкращих сертифікованих наїдків та напоїв.

Десять років поспіль пісенною окрасою ярмарку є стипендіати Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». Фонд Леоніда Кучми дає путівку та крила злету в самостійне життя талановитій молоді України, створюючи для них сприятливі умови розвитку на своїй землі. А ярмарок – це ще й своєрідний творчий звіт артистів про нові здобутки. Гості ярмарку високо оцінили виступи зразкового художнього колективу «Театр пісні «Ладоньки» центру позашкільної роботи Святошинського району міста Києва (художній керівник – Світлана Садовенко. Керівники – Ольга Бабченко, Катерина Канонишена, Анастасія Нечаєва. Концертмейстер – Адрій Бєдний), джазових співачок Анжеліни Макфарлейн і Дарини Гаврик, дуету Адріани і Мідеї Наруцьких, Євгена Кравчука, вихованців школи виконавської майстерності DREAM SCHOOL.

Свято здорового харчування, на думку всіх, кому пощастило його відвідати, запам′яталося не тільки асортиментом органічної продукції, а й яскравими пісенними талантами, якими опікується Фонд.

 

Повернутися назад до розділу