відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
14.09.2018

Яскрава осінь вокалістки

За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у музеї Миколи Лисенка відбувся концерт талановитої херсонської вокалістки Вікторії Балашової. Це перший сольний концерт співачки у столиці.

Хоча сама Вікторія вже у шість років визначила для себе, що стане оперною співачкою. Почала ходити до музичної школи та навчатись академічному співу. Також паралельно навчалась з фаху «фортепіано».

З семи років вже здобувала найвищі перемоги на міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Мала вчителів з композиції та імпровізації. Згодом почала дивувати композиторськими здібностями – почала писати вірші, музику, пісні.

У дев’ять років успішно пройшла проби на місцевий телерадіоканал «СКІФІЯ» та понад п’ять років працювала у двох дитячих передачах.

З 11 років Вікторія навчалась в музичній школі №3 м.Херсона, а академічному співу у викладача Насурдінової Ай-гуль Гаязівни, яка свого часу була оперною співачкою. На уроках вона передавала свій безцінний досвід оперного співу. Саме завдяки їй Віка не лише почала співати, але й жити в пісні. Вікторії пощастило і з концертмейстером. Курбановська Маріанна Сергіївна одна з найкращих концертмейстерів у Херсоні.

Вікторія також навчалась з фаху фортепіано у директора музичної школи Полєвікова Ігоря Олексійовича. Він надзвичайно талановита людина з високим інтелектом та багатим життєвим досвідом. Він став її другом та наставником. Також він композитор. Виконувати пісні в його обробці – велике задоволення.

Коли Вікторії було 12 років, вона потрапила на проект «Голос. Діти» та здобула там безцінний досвід. Повернувши крісла всіх трьох тренерів вона обрала команду Тіни Кароль. Цей телепроект став поштовхом для подальших досягнень бо змусив її повірити в себе.

У 2017 році закінчила навчання у гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова. За останній рік навчання навчаючись у 8-му класі пройшла екстерном 9-клас. Усі роки навчання була на першому місці у рейтингу успішності. По закінченню отримала свідоцтво з відзнакою.

Зараз Вікторія навчається у Херсонському музичному училищі. на 2-му курсі. Викладач – Ширінська Світлана Олегівна.

Вікторія із задоволенням виступає не тільки на конкурсах, а також бере участь у благодійних та творчих концертах.

Ціль в житті - велика сцена і музика. Це її життя, її натхнення. І співачка віддає з великою радістю талант улюбленій справі, про що засвідчив і концерт у Києві.

Прозвучали такі твори:

В.А.Моцарт, арія Керубіно «Сердце волнует жаркая кровь» з опери "Весілля Фігаро";

Колискова «Спи, дитя моє» (Слова А.Майкова, музика П.Чайковського);

«O mio babbino caro» (арія Лауретти з опери «Джанні Скікі»);

«Я танцевать хочу» (пісня Елізи з мюзиклу «Моя прекрасна леді» Ф.Лоу);

«Карамболина» (арія з оперети «Фіалка Монмартра» Імре Кальмана);

«Ой, покрились білим снігом полонини» (Слова Василя Бобинського і В.Хмари, музика Михайла Гайворонського, обробка І.О.Полєвікова);

Українська народна пісня «Закувала зозуленька» (Слова Тараса Шевченка, музика І.О.Полєвікова);

«Місяцю-князю» (Слова І.Франка, музика М.Лисенка)

«Гей, піду я в ті зелені гори» (Слова Лесі Українки, музика І.О.Полєвікова);

Українська народна пісня «Ой я мала у коморі просо» (обробка Ященка).

Повернутися назад до розділу