відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
08.06.2018

І Гран-прі, і творча стипендія

Десятирічний піаніст Михайло Єрмак (клас педагога Тетяни Ценьової), творчою долею якого опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», завершив навчальний рік і розпочав літні канікули у доброму настрої.

Наприкінці травня хлопчик зі своєю програмою - Й. С. Бах, Концерт №1 для клавіру з оркестром, ре - мінор, перша частина; Ейтор Віла-Лобос, Полішинель – вразив членів журі Iнтернацiонального українського музичного конкурсу, присвяченого пам’ятi М.I. Спозiто «International competition music the Ukraine» («I.C.M.U.»).

Особливістю цього конкурсу є те, що конкурсантам немає потреби далеко їхати – окремі прослуховування проводяться в регіонах. Журі, що постійно діє, відвідує регіональні прослуховування, визначає переможців в окремих номінаціях і формує список учасників фінального етапу, що відбувається у формі великого заключного концерту, на якому призначаються Гран-Прі.

Ще однією особливістю конкурсу є відсутність вікових обмежень для конкурсантів. Більшість музичних конкурсів, у тому числі і в Україні, проводяться або для дітей, або для молодих музикантів. В Інтернаціональному Українському Музичному Конкурсі можуть брати участь навіть зрілі виконавці, у більшості з яких не було можливості в молодості взяти участь в якому-небудь музичному змаганні через те, що конкурсів такого рівня, як раніше, так і тепер, є обмаль, і можливість потрапити на них практично дорівнюється нулю. «I.C.M.U.» таку можливість дає усім бажаючим!

Рівень учасників цьогорічногого конкурсу, як завжди, був достатньо високим. Але рішення журі було одностайним: Гран-прі заслуговує Михайло Єрмак.

А 1 червня Київський міський голова прийняв рішення про присудження юному таланту Михайлу Єрмаку творчої стипендії. Наші вітання і побажання нових творчих успіхів!

Повернутися назад до розділу