відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
05.06.2018 16:16:00

«ПІСНЯ – ЖИТТЯ МОЄ!»

За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» з успіхом пройшов перший сольний концерт Віри Скибицької (клас викладача Вікторії Зотової, концертмейстер - Наталія Чекановська).

Юна талановита вокалістка підготувала серйозну програму з класичних і народних творів:

«Співаночки мої». Музика – Миколи Колесси, слова – народні.

«Das Kinderspiel». Музика – Wolfgang Amadeus Mozart, слова – Christian Adolf Overbeck.

«Ой люлі, люлі, маленький поперуню». Музика – народна, слова Івана Франка.

«Vaga luna, che inargenti». Музика – Vincenzo Bellini, слова – анонімного італійського автора.

«Думала сумна смерека». Музика – Анатолія Кос-Анатольського, слова – Дмитра Павличка.

«Ой ну, мале дитя, спати». Українська народна колискова.

«Гейцю, люлі глива». Українська народна пісня в обробці Миколи Колесси.

«Ой стрічечка до стрічечки». Музика – Якова Степового, слова – Тараса Шевченка.

«Осінь». Музика – Андрія Шустя, слова – Наталки Ходаковської-Наливайко.

«Ständchen». Музика – Франца Шуберта, слова – Людвіга Рельштаба.

Віра має мрію: відкрити всьому світу красу і велич української пісні, прославити за кордоном наших геніальних композиторів. Бурхливі овації після кожного виконаного твору підтвердили, що дівчинка на правильному шляху.

Довідково: Віра Скибицька змалечку виявила зацікавлення до музики – любила співати, грала на сопілці. У дитячій школі мистецтв почала навчатися із 2012 року, вступивши на фортепіанний відділ. Кілька років займалася у молодшому хорі школи, а згодом викладач вокалу Вікторія Євгенівна Зотова виявила у Віри здібності до академічного співу й почала її навчати, взявши до свого класу. Музика назавжди заполонила душу дитини – зараз Віра вчиться одночасно на чотирьох відділеннях школи мистецтв N6 імені Германа Жуковського: окрім фортепіано і академічного співу, вона освоює гру на барабанній установці, а з 2017 року опановує мистецтво композиції.

У перший же рік навчання на вокальному відділенні Віра почала з успіхом виступати на всеукраїнських і міжнародних конкурсах вокального мистецтва в Україні, а головним її досягненням за 2017 рік стала перемога на ХІХ Міжнародному конкурсі академічного співу імені Імріха Годіна «IUVENTUS CANTI» (місто Врабле – Словаччина) у своїй віковій групі – лауреат І премії за результатами двох турів. Серед здобутків вокалісти є й чимало перших премій на конкурсах, як-от:

Диплом за І місце на ХІХ Міжнародному конкурсі академічного співу імені Імріха Годіна «IUVENTUS CANTI» у ІІ віковій категорії (Словаччина, Врабле, 2017 рік).

Диплом за І місце на конкурсі вокалістів на Х Міжнародному різножанровому фестивалі мистецтва «ArtTalentFest-2016» у номінації «Академічний вокал» ( Київ, 2016 рік).

Диплом лауреата І премії V Міжнародного фестивалю моди, телебачення, танцю та вокалу «ART FASHION MEDIA WAY» у номінації «Академічний вокал» - вікова категорія 13-15 років (Київ, 2017 рік).

Диплом лауреата І премії ІV Міжнародного конкурсу «Перлини мистецтва» у номінації «Академічний вокал - соло» - друга вікова категорія (Київ, 2016 рік).

Диплом лауреата І премії фестивалю-конкурсу «Київські каштани» у номінації «Академічний вокал» у середній віковій категорії (Київ, 2016 рік).

А попереду – ще чимало цікавих творчих планів і, без сумніву, нових здобутків та яскравих перемог.

Повернутися назад до розділу