відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
04.06.2018

«Золотий мольберт» Павла Шачка

15-річний тернополянин Павло Павло Шачко, творчою долею якого опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», відкрив у Львівському палаці мистецтв персональну виставку. Такої честі юний художник удостоївся як суперфіналіст Міжнародного конкурсу дитячої творчості "Золотий мольберт" 2018.

Як суперфіналіст Павло отримав золоту медаль, а ще спеціальну відзнаку - поїздку у Францію, щоб відвідати пам′ятні музеї і місця Парижа. Нагороджував його цією відзнакою митрополит Львівський Ігор Возняк.

 

На виставці у Львові представлено 54 роботи художника. «Мої картини різні, бо це картини різних періодів, - поділився Павло. - Зараз я шукаю свій стиль і, можливо, в майбутньому я буду працювати в одному напрямку, проте зараз, поки я в пошуках, я хочу спробувати все. Своїми картинами я хочу подарувати ті відчуття і ту любов, яку відтворюю. Я відтворюю те, що в мене в душі».

Серед поціновувачів таланту Павла Шачка не тільки працівники Фонду, які відкрили дивовижний світ його мистецтва столичній публіці, а й відомі майстри пензля. Ознайомившись із творчістю Павла на львівській виставці, Анатолій Криволап залишив захоплений відгук:

Повернутися назад до розділу