відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
26.04.2018

Дебют маленьких піаністів

Юні піаністи – вихованці Київської дитячої музичної школи №32 (,клас викладача-методиста Ценьової Тетяни Володимирівни) Ангеліна Мітряну і Михайло Єрмак вже мають не тільки досвід участі у міжнародних конкурсах, а й перемоги.

Юні піаністи – вихованці Київської дитячої музичної школи №32 (,клас викладача-методиста Ценьової Тетяни Володимирівни) Ангеліна Мітряну і Михайло Єрмак вже мають не тільки досвід участі у міжнародних конкурсах, а й перемоги. Але участь у XIІ Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам`яті Володимира Горовиця, навіть у групі "Горовиць-Дебют", є серйозним іспитом на фаховість. Діти, взявши участь у цьогорічному конкурсі, його склали. Важливою сходинкою до успіху і генеральною репетицією, на думку педагога, стали перші в їхньому житті сольні концерти, організовані і проведені Президентським фондом Леоніда Кучми «Україна» у музеї Миколи Лисенка.

На престижному конкурсі пам`яті Володимира Горовиця Ангеліна Мітряну брала участь у двох групах одразу - І група "А" ELEMENTARY і ІV група "D" ADVANCED. І в обох показала другий результат (слухати: https://youtu.be/e7oY5sjvwNA)

Михайло Єрмак після виконання концерту ре мінор для фортепіано з оркестром Й.С. Баха став лауреатом V ступеня у ІV групі "D" ADVANCED(слухати: https://drive.google.com/file/d/1bG_peQHyif_PGInmm5N406K_Nocpa0Ew/view).

Головні ж перемоги в обдарованих дітей ще попереду. Побажаймо ж їм успіхів!

Повернутися назад до розділу