відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
18.04.2018

«Порт – Фоліо»: нова генерація

Талановита художниця і письменниця Аліса Герман, творчою долею якої опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», взяла участь у міжнародному літературному конкурсі «Невідома українська література» 2018 року (Україна-Канада-Німеччина).

Цей конкурс діє у рамках культурологічного проекту «Врятуй і збережи» (діє з 1998 р.) і проводиться спільно з альманахом «Порт-Фоліо» (Канада). Міжнародний літературний альманах, заснований монреальскими літераторами, є одним з найстарших із нині існуючих у Канаді та США літературних видань, де друкуються україно- і російськомовні письменники з різних країн світу.

У 255 номері Міжнародного літературного альманаху «Порт - Фоліо» (Монреаль, Канада) опубліковано і оповідання Аліси «Котикові справи» з її ілюстраціями, які зможуть прочитати та побачити багато читачів з усього світу [URL: http://port-folio.us/maart_2018/index.html#Topic6]. Такий результат участі дівчинки у конкурсі.

«Дуже приємно бачити, що в Україні підростає така чудова нова ґенерація!,- поділився Михайло Блехман (Монреаль, Канада), головний редактор альманаху «Порт-Фоліо». - Отже, Україна має не тільки талант, а й майбутнє! Двері «Порт-Фоліо» для Аліси відкриті!» За словами М. Блехмана, 12-річна авторка з України напрочуд талановита дівчинка, яка пише й малює. «Узагалі мати справу з початківцями, бачити, як вони ростуть – це більш ніж приємно!» - зауважив він. (див. https://uamodna.com/interview/myhaylo-blehman-ukrayina-dlya-mene-ponad-e/?utm_source=daily&utm_medium=email&utm_campaign=20180406).

Повернутися назад до розділу