відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
12.04.2018

Місія – поповнення бібліотек

З нагоди Міжнародного дня польоту людини у космос 12 квітня Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» проводить акцію з поповнення сільських книгозбірень.

У подарунок читачі отримують видання Леоніда Каденюка «Місія – космос», здійснене за сприяння Фонду. Під час презентації книги у Фонді 2017 року Леонід Каденюк поділився: « Саме там, у космосі, приходить гостре розуміння того, що людина як носій інтелекту не тільки змушена, а й зобов′язана відчувати величезну відповідальність за збереження біосфери нашої планети і всього живого на ній. І в цьому одне з її призначень. Лише в такому випадку вона буде достойна свого високого звання – Людина».

Довідково: в Україні 12 квітня відзначають День працівників ракетно-космічної галузі України. Його встановлено «…ураховуючи значний внесок працівників ракетно-космічної галузі України у наукові дослідження, створення сучасної ракетно-космічної техніки та впровадження високих космічних технологій в народне господарство…» згідно з указом Президента України Леоніда Кучми від 13 березня 1997 року.

Повернутися назад до розділу