відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
05.04.2018

Переможна бурлеска піаністки

У м. Дніпро 3-5 квітня тривав V Міжнародний конкурс молодих піаністів ім. Ф. Шопена.

У конкурсі узяла участь і обдарована піаністка Анна Небаба (клас професора Наталі Толпиго-Русіної), творчою долею якої опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

Конкурс проводиться 1 раз у п’ять років з метою популяризації творчості великого польського композитора Фридерика Шопена, виявлення обдарованих дітей та молоді, вдосконалення їх професійної майстерності, розширення творчих контактів між виконавцями, викладачами та учбовими закладами, а також для зберігання та популяризації найкращих традицій українського виконавського фортепіанного мистецтва. До складу журі увійшли авторитетні відомі музиканти з різних країн світу, а саме: Станіслав Христенко (США), .Катаржина Райс (Польща), Наталія Громова (Білорусь), Борис Федоров (Україна), Чжай Ши (Китай).
Анна Небаба блискуче виконала «Бурлеску» Мирослава Скорика, а також особливо близьке переселенці з Донецька «Скерцо» №1 сі мінор, сповнене драматизму і світлої мрії вигнанця про батьківщину. Журі високо оцінило гру юної віртуозки У першій віковій категорії (10-14 років) дівчинка посіла 1 місце.

Повернутися назад до розділу