відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
13.03.2018

«Ладоньки» веснуютьЗразковий театр пісні «Ладоньки» зустрічав весну у столичному музеї Михайла Старицького. Інакше й бути не могло, адже, за словами художнього керівника колективу Світлани Садовенко, кандидата педагогічних наук, заслуженого діяча естрадного мистецтва України, історія появи назви колективу пов′язана з весною. «У цей час на землі все пробуджується, розквітає, оживає — відновлюється, - розповідає С. Садовенко, - Саме в цей період буйного цвіту і відродження землі від зимового сну і було створено наш дитячий творчий колектив. Сама природа надихнула на появу такої назви. Образ Весни з давнини суголосний з образом богині Лади — покровительки любові, кохання, одруження, а отже — дітей, життя і його продовження. Варто згадати і те, що у дохристиянській міфології пошановувався дух предків — Ладо-Бог. А фольклор — це і є дух предків, наша народна мудрість, генетична пам’ять, що пройшла крізь віки і дійшла до нас, сучасних. На щастя та долю завжди дарували і носили при собі оберіг — ладанку, що також є близьким до назви і призначення колективу. Отже, діти, що навчаються в «Ладоньках», є своєрідними оберегами нашого рідного українського пісенного фольклору і оточуючих людей.»

«Ладоньки» — стипендіати Фонду, лауреати багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Гордість колективу — перемоги у Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі «Соловейко України»

(http://www.kuchma.org.ua/fund/foundation/19103/index.php?print=yes, http://www.kuchma.org.ua/fund/foundation/19102/index.php?print=yes).

За роки співпраці Фонду з колективом юних талантів реалізовано багато цікавих проектів Маленькі співаки незмінно супроводжують художні виставки стипендіатів у Фонді та в столичних музеях, отримуючи насолоду від концертів, а головне — від можливості дарувати слухачам і глядачам щирість почуттів, радість, відвертість, тепло дитячих сердець. За сприяння Фонду навесні «Ладоньки» матимуть змогу реалізувати ще два цікаві творчі проекти. Вони різні, але в кожному проекті «Ладоньки» бажають і дорослим і малим — щастя й добра, щоб усе було у нас до ладу, щоб у державі запанувала злагода і настав мир.

Див. Фотогалерея.

Повернутися назад до розділу