відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
12.03.2018

ДуетЮлію Петренко – члена Національної спілки художників України, викладача-методиста школи мистецтв при КВНЗ “Ніжинський коледж культури і мистецтв імені М. Заньковецької» - добре знають не тільки в рідному Ніжині, а й у столиці. За плечима Юлії – 27 персональних та понад 75 всеукраїнських і міжнародних виставок образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва.

З 2015 року Президентський фонд Леоніда Кучми “Україна “ опікується творчим життям Юлії та її учнів. За цей час за підтримки Фонду відбулися колективні, персональні виставки Юлії та її вихованців, були проведені майстер-класи, дві учениці Юлії Петренко – Майорова Анастасія і Пархоменко Кароліна встановили Національні рекорди України, а Мирослава Павлюченко здобула 1-ше місце національної премії “Диво дитина “…

У цій творчій атмосфері зростає і донечка Юлії – Поліна. Майже з народження Поліна бавиться фарбами, пензликами, маркерами і олівцями. Часто намагалася «внести свої корективи» в мамині картини, прикрашала бабусині меблі своїми візерунками і улюбленими кольорами. А вже у 2 роки і 4 місяці Поліна створила свою першу повноцінну роботу. У 3 роки здобула золоту медаль у конкурсі «Кубок України з художньої творчості». Цього ж року стала учасником виставки і дипломантом конкурсу «Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді «ChildArt.jrg»». Її роботу було надруковано в каталозі «ІІ Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді «ChildArt.jrg»»

За сприяння Фонду у столиці відбулося яскраве відкриття виставки мами й доньки. Відкриття родинних виставок стало доброю традицією Фонду. У цьому ж самому музеї – музеї Михайла Старицького раніше з великим успіхом пройшла спільна виставка художниці з Дніпра Тетяни Охріменко та її талановитої донечки Ніки Стрілецької. Далі буде.

Див. Фотогалерея.

Повернутися назад до розділу