відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
01.03.2018 13:45:00

Донецька весна

Юні донецькі таланти не зі своєї вини покинули рідний дім і улюблене місто. Нині всі вони живуть і навчаються у столиці: піаністи Ангеліна Мітряну у Київській державній музичній школі № 32 (клас педагога Тетяни Ценьової), Анна Небаба – у Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені М. Лисенка (клас професора Наталі Толпиго-Русіної), скрипальки Анна і Софія Кисляки – у школі мистецтв № 2 імені М. Вериківського ( 2014-го переїхали разом із педагогом Оленою Приходько до Києва). Вони люблять рідне місто, Україну, свою родину і музику.

Концерт, який за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» відбувся у столичному музеї Миколи Лисенка, назвали «Донецька весна». У програмі прозвучали твори у виконанні Ангеліни Мітряну - Д.Скарлатті Соната ре мінор L.366, K ; Ф.Бургмюллер «Снігова буря»; А.Скулте «Аріетта»; П.Захаров «Токката-прелюдія на тему маленької прелюдії №3 Й.С.Баха до мінор» BWV 999;

у виконанні Анни Небаби - І. Альбеніс "Кордова", Ф. Шопен этюд №8.

Сестрички Анна і Софія Кисляки виконали такі твори: М.Брух Концерт соль мінор (1частина), Ф. Крейслер "Китайський тамбурин", Г.Веснянський "Каприз №3, №4", М.Скорик "Карпатська рапсодія".

Усі юні музиканти показали високий клас майстерності, глибоке прочитання творів. Усі маленькі віртуози уже мають чимало перемог на всеукраїнських і міжнародних конкурсах. У них великі амбіції і далекосяжні плани. І ці донецькі таланти обов′язково здолають усі щаблі до найвищих вершин музичного Олімпу. Вони вірять, що всі війни рано чи пізно закінчуються, як закінчиться і несподівана хурделиця у перший день весни. Дівчатка переконані: весняне сонце уже скоро розтопить сніги, а з весною повернуться до всіх кращі надії на мир, які справдяться. Обов′язково.

Повернутися назад до розділу