відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
14.02.2018

Завершила рік і розпочала новий концертомОбдарована піаністка Софія Жолобова (клас викладача-методиста Марини Калініної), творчею долею якої уже не один рік опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», наприкінці минулого року провела сольний концерт у столичному музеї Лесі Українки, а 13 лютого за сприяння Фонду у столичному Будинку актора відбувся ще один у супроводі Національного камерного ансамблю «Київські солісти».

Розпочався концерт «Дитячими сценами» Р. Шумана. Цей цикл - погляд дорослого на зворушливий світ дитини з його страхами, переживаннями і радощами. П'єси з цього циклу входять в репертуар учнів музичних навчальних закладів. Однак висока художня цінність робить їх привабливими і для зрілих музикантів, які нерідко включають їх у свої сольні концерти. Сам автор неодноразово підкреслював, що «Дитячі сцени» - це «звернення дорослих до минулого і призначені для дорослих». У натхненному виконанні Софії Жолобової прозвучав також «Хоровод гномів» Ф. Ліста, темпераментно і піднесено виконала піаністка Концерт для фортепіано з оркестром 20, ре-мінор KV 466 В.А. Моцарта.

Благородне звучання рояля, блискуча бездоганна техніка Софії, розсип віртуозних пасажів, складне мереживо мелодичних контрапунктів відтворили у фортепіанній версії все багатство палітри видатних композиторів і викликали шквал оплесків вдячних слухачів.

Див. Фотогалерея.

Повернутися назад до розділу