відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
15.12.2017

На завершення року – нове відкриття

Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» невтомно шукає і плекає таланти. На щастя, їх в Україні багато. Наприкінці року, що минає, у Фонді нове відкриття - яскрава маленька зірочка Шевченківського району міста Києва Михайло Єрмак (клас педагога Тетяни Ценьової), дитина обдарована за своєю природою, талановита, з витонченою харизмою та неповторною індивідуальністю. Хлопчик з дитинства закоханий у фортепіанне мистецтво, грає чудово на фортепіано, на флейті. Має гарний творчий потенціал не тільки в мистецькій сфері. У колі його захоплень - спортивна секція з плавання, лижний спорт, іноземні мови, де теж є здобутки. Але музика є невід’ємною складовою частиною життя Михайла Єрмака (слухати:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=8AoqrQNPEhQ)

У цьому мали змогу переконатися усі учасники його сольного концерту, що відбувся у столичному музеї Миколи Лисенка 15 грудня.

Прозвучали такі твори:

Й.С.Бах Концерт ре мінор для фортепіано і струнного оркестру, 1 частина.

Р.Шуман “Дитячі сцени” , тв 15 (1,2, 3, 6, 7, 9, 11, 13);

М.Левіне “Гумореска”, тв 6;

М.Скорик “Коломийка”

А.Копленд “Кіт та миша”

Віла Лобос “Полішінель”.

У свої 10 років Михайло вже тричі виступав як соліст з естрадно-симфонічним оркестром (диригент М.Лисенко), а також прийняв запрошення виступати в листопаді 2017 року з Київською камератою (керівник В. Матюхін). Серед його досягнень – успішні виступи на міжнародному конкурсі-фестивалі «Мистецтво 21 століття», де програма присвячена проф. А. Александрову (жовтень 2017 р.), міжнародному конкурсі піаністів у Лоніго (Італія) з сольним концертом (листопад, 2017). У творчих планах – участь у міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті В.Горовиця (квітень, 2018).

Михайло Єрмак - окраса будь-якого концерту, він працелюбний і наполегливий, закоханий у творчість піаністів зі світовими іменами: С.Ріхтер, В.Горовиць. Мріє виступати за межами України та з гордістю представляти за кордоном твори українських та західноевропейських композиторів.

Повернутися назад до розділу