відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
06.11.2017

І виставка, і майстер-клас

Третьокласники столичної гімназії №117 завітали на майстер-клас з виготовлення авторської ляльки до Юлії Петренко, який вона провела у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка.

Майстриня розповіла дітям, що створити ляльку можна з будь-якого матеріалу – згодиться і солоне тісто, використати можна і полімерну глину, і пластик, і кераміку. А свою першу ляльку Юля зробила ще в дитинстві … зі шматка новенької штори. А найголовніше правило: створювати ляльку з добрими думками і позитивною енергією. «Художник розповідає серцем. Тому серце художника повинно бути світлим, щедрим, позитивно зарядженим. Тоді світ тобі відкривається щиро, без фальші», - вважає Юлія Петренко, викладач-методист дитячої школи мистецтв при Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. 

Її роботи вже бачили у багатьох містах України, а також Росії, Польщі, Молдові, Канаді. А столиця познайомилася з майстринею завдяки виставкам та майстер-класам, що пройшли у музеях Лесі Українки, Марії Заньковецької, Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Повернутися назад до розділу