відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
24.10.2017

Ніжинські фітодива у столиці

За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у столичній бібліотеці імені Василя Симоненка відкрилася виставка вихованців гуртка «Фітодизайн» під керівництвом заслуженого вчителя України Лариси Борисівни Петренко.

 

І хоч у Києві поки що відбулося тільки дві виставки гуртківців (перша – у музеї Михайла Старицького), вихованці гуртка та їх керівник мають велику кількість нагород за перемоги у всеукраїнських і міжнародних конкурсах, виставках, фестивалях, носять почесні звання «Обдаровані діти України» та «Диво-Дитина», а гурток – звання «Зразковий художній колектив».

Щоразу ніжинці вміють здивувати різноманітністю захоплень, кількістю технік і багатогранним талантом.

Крім виготовлених власноруч робіт, ніжинці пропонують глядачам ще й вистави про рідне місто, яким надзвичайно пишаються.

 «Воно найкраще місто на землі, - говорять гуртківці, - бо в ньому живемо ми». Минулого разу це була цікава й весела розповідь про ніжинські огірочки, «та ще й не з простого, - шляхетного роду», за словами гуртківців. А цього разу – про ніжинські ярмарки: «веселі, могутні, добрі, кумедні й ніжні», як запевняють автори вистави.

Висока виконавська майстерність, яскравий талант юних дизайнерів, художня довершеність кожної композиції, барвиста палітра кольорів та багатство креативної думки дарують насолоду і радість оточуючим, а проведення виставок фітодизайну дають можливість кожному з авторів розкритися і реалізуватися.

А значить – чекаємо нових виставок і вистав.

Повернутися назад до розділу