відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
04.10.2017

«Доля» - фестиваль єднання

Дирекція Міжнародного телевізійного пісенного фестивалю творчої молоді та студентів «Доля», засновником якого є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», завершила прийом заявок учасників. Кількість поданих заявок сягнула позначки 200. Серед претендентів на участь у цьогорічному конкурсі – студенти і аспіранти технічних, медичних, економічних, гуманітарних, технологічних, аграрних, філологічних вишів, а також учні та працівники закладів культури, консерваторій, театральних та музичних інститутів, керівники вокальних студій, молоді викладачі тощо. Заявки на участь у фестивалі надійшли з 20 регіонів України, Криму, Судану, Румунії, КНР, Молдови, Хорватії та Іспанії.

До 15 жовтня триватиме попереднє прослуховування вокалістів. Відібрані кандидати змагатимуться за перемогу в столиці з 25 до 27 жовтня.

Довідково:

Щороку на адресу оргкомітету фестивалю надходить майже 200 заявок на участь з усіх регіонів України та з-за кордону.

У 2012 році було відібрано до участі у конкурсній програмі фестивалю 30 творчих одиниць з 15 регіонів України, Республіки Білорусь та Російської Федерації.

У 2013 році у фестивалі взяла участь 41 творча одиниця – понад 60 представників 22-х областей України, Автономної Республіки Крим, а також виконавців Російської Федерації, Ізраїлю та Болгарії.

У 2014 році учасниками фестивалю стали 35 творчих одиниць з 16 регіонів України, а також Республіки Конго, Камеруну, Румунії, Китайської Народної Республіки.

2015 року на адресу оргкомітету надійшло понад 100 заявок з 15 регіонів України, а також з Румунії, Грузії та Республіки Білорусь.

У 2016 році надійшло 187 заявок від представників усіх регіонів України, а також Республіки Білорусь, Румунії, Республіки Домініка, Китайської Народної Республіки, Узбекистану та Іраку. За рішенням журі до заключного туру конкурсу допущені 40 творчих одиниць.

Повернутися назад до розділу