відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
15.09.2017

Казковий світ Аліси

Серед здобутків Аліси Герман, творчою долею якої опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», - приз глядацьких симпатій за творчу роботу у міжнародному конкурсі «Без кордонів» у номінації «Юний художник» (2014 рік); її творча робота знаходиться на виставці у Парижі серед і найкращих робіт (див.: http://iff-charity.org/uk/mediateka/video?limit=16&start=16 та http://img.youtube.com/vi/qao7_n9uNNU/0.jpg; статті: http://poglyad.com/blog-21/post-2778, http://liljaart.livejournal.com/56323.html), ще одна творча робота увійшла до 100 найкращих, що перемогли у конкурсі Дудл для Google «Україна моєї мрії», (2014 рік); її творчі роботи стали переможцями у конкурсі патріотичного дитячого малюнку «Батьківщина переможе» (2015 рік) і конкурсі ІІ Всеукраїнської мистецької акції «Мій Шевченко» (2015 рік, див. http://museumshevchenko.org.ua/post.php?id=803&lang=ru; http://museumshevchenko.org.ua/page.php?id=20&page=7&lang=ru).

За сприяння Фонду було проведено чимало персональних виставок Аліси у столичних музеях і бібліотеках – це і Національний музей Тараса Шевченка, і музей Лесі Українки, і Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського, і Літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка, і бібліотека Василя Симоненка.

 А ще у юної художниці неабиякий хист писати цікаві казки. Минулого року за підтримки Фонду Аліса Герман презентувала власну казку «Очеретяні розбишаки», а 15 вересня у Музеї видатних діячів української культури весело, цікаво і яскраво дівчинка провела презентацію нової казки «Морські розбишаки».

 Казки дівчинка сама ж і проілюструвала. А допомогли у презентації, як завжди, друзі – талановиті дівчатка з вокальної студії «Нота» (керівник - Оксана Кудряшова) - Діана Аксьонова,

Аурелія Блажіте

 і тріо «Street Magik».

Див. Фотогалерея.

Повернутися назад до розділу