відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
04.09.2017

З музикою в серціСтудентку 1 курсу освітнього ступеня «бакалавр» факультету музичного мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв Єлизавету Столярчук, творчою долею якої опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», любителі класичної музики добре знають за сольними концертами піаністки у столичних музеях. Зокрема, Ліза – активна учасниця концертів з циклу «Акорди миру, зініційованих Фондом.


За словами Єлизавети, «музика – наймістичніше мистецтво. Вона може відображати найпотаємніші порухи душі, які неможливо виразити словами. Музика завжди у моєму серці, говорить піаністка, - і це причина того, чому я мрію присвятити їй своє життя». Тож не дивно, що, беручи участь у численних конкурсах, дівчина постійно демонструє високий фаховий рівень і здобуває перемоги. Однією з останніх є участь талановитої киянки у конкурсі III Concours de piano Challenge d`Alienor de Parompuyre.

Разом зі своїм досвідченим педагогом-методистом, лауреатом міжнародних конкурсів, заслуженою артисткою України Наталією Павлівною Роменською Єлизавета мала можливість показати музичні здібності у місті Паромп`юїр, Франція, де отримала І премію.

Також у французькому місті Мериньяк в рамках 13-ї Міжнародної літньої Академії Musicopen de Merignac, керівником якої є професор консерваторій міст Бордо та Мериньяк - Паскаль Жан Маріньян, Єлизавета отримала Сертифікат про проходження Майстер-класів, де навчалася у відомої американської піаністки, професора консерваторії у місті Страсбург – Емі Лін. В ході навчання Емі Лін відзначила високу професійну підготовку Єлизавети. Поїздка до Франції стала для Єлизавети можливою завдяки фінансовій підтримці Фонду.

Протягом останнього навчального 2016/2017 року Єлизавета також здобула такі почесні звання, та прийняла участь в концертах:

- У червні 2016 року Єлизаветі аплодувала публіка у м. Веллс в Wells Cathedral School (Велика Британія), де юна піаністка виконала маштабну концертну программу у рамках Майстер-класу свого знаного педагога заслуженної артистки України Роменської Наталії Павлівни.

- У жовтні 2016 Ліза отримала на Гран-Прі Міжнародного конкурсу-фестивалю Grand Autumn Music Fest , м.Київ,

- У жовтні 2016 року Єлизавета взяла участь в конкурсі XXVI Concorso Pianastico Internazionale ROMA Inernational Piano Competition, заснованому Асоціацією Федеріка Шопена (AFC) в 1989р. де отримала четверту премію, м.Рим, Італія

- На V Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича – піаністка стала лауреатом ІІІ премії у номінації «Фортепіано з оркестром»; квітень 2017, м.Київ

- Ліза - переможець конкурсу «Весняні голоси» та активний учасник низки концертів, що були проведені під час з візиту до м.Київ професора консерваторій міст Бордо та Мериньяк (Франція), директора міжнародних конкурсів - Паскаля Жана Маріньяна та його учнів; квітень 2017, м. Київ.

Повернутися назад до розділу