відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
15.06.2017

«Зоряний час-12»

Дванадцятий рік за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» учні Київського природничо-наукового ліцею № 145 приїжджають до Літньої школи, кожна з яких вирізняється оригінальністю, креативністю та підвищеною концентрацією розумової діяльності. Цьогорічна Літня школа «Зоряний час» запам’ятається ліцеїстам не тільки повноцінним відпочинком і можливістю потренувати інтелект, а й концертом, який для них підготували переможці різних років «Соловейка України» - Всеукраїнського телевізійного пісенного фестивалю-конкурсу, заснованого Фондом.

Катерина Зозуля. Юлія Котлінська. Олександра Стецюк підготували для учасників школи яскраву програму з народних пісень, аби познайомити їх з багатою українською культурою.

Ліцеїсти також показали свої таланти: вони не тільки співали, а й грали на гітарі, скрипці.

 А грузинські учасники школи, які приїжджають уже вдруге до України, так само підготували культурну програму, яка знайомила колег з грузинськими традиціями.

Завершився концерт традиційним «Многая літа», яку Катерина Зозуля, Юлія Котлінська,  Олександра Стецюк виконали українською і грузинською.

Літня природничо-наукова школа «Зоряний час-12» триватиме до 25 червня. У роботі Літньої школи бере участь 100 учнів, організованих у 4 загони, один з яких складають учні природничо-наукової гімназії GG Олександра Гурцкая з Грузії.


Учасники літньої природничо-наукової школи працюють над науковими проектами, знайомляться з мистецтвом на майстер-класах відомих майстрів гончарства, основ фотографії, спортивних, бальних та народних танців, гри на етнобарабанах (думбек, дарбука), а також навчаються у гуртках риторики, дискретної математики, тактики кіберспорту; беруть участь у психологічних тренінгах з розвитку особистої та командної ефективності , командних і особистих інтелектуальних змаганнях; відвідують лекції з основ наук і, звичайно ж, займаються фізичною культурою, туризмом, беруть участь у спортивних змаганнях.

Кожний учасник Літньої природничо-наукової школи отримає персональний сертифікат, що засвідчить його здобутки у літній школі.

Фото К. Лятамбура

Повернутися назад до розділу