відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
21.04.2017

Великодні «дзвіночки»

Протягом двох квітневих тижнів Народна хорова капела «Дзвіночок» Київського Палацу дітей та юнацтва (художній керівник - заслужений артист України Рубен Толмачов), творчою долею якої упродовж багатьох років опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», брала участь у 44 Міжнародному фестивалі «Тижні Баха» у Німеччині. Вже вшосте молоді співаки репрезентують українське хорове мистецтво на цьому представницькому форумі, де свого часу виступали найвідоміші хори хлопчиків Старого світу.

Ідея чотирнадцяти концертів цьогорічного Великоднього фестивалю звучить як «Всякое дыхание да хвалит Господа». Старовинні Лаврські розспіви, духовна музика Сходу та Заходу, виконані «Дзвіночком» багатьма мовами, викликала захват численної аудиторії та схвальні відгуки преси, яка відзначила, що «…драматична та барвиста музика у виконанні українців якнайкраще передає дух Страсного Тижня», «…таке виконання ставить київську капелу у один ряд зі славетними німецькими Tomanner та Croizchoir».

Повернувшись до України, колектив став традиційно учасником Міжнародної Пасхальної асамблеї «Духовність єднає Україну», що проходить у Києві з 17 до 30 квітня.

Повернутися назад до розділу