відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
12.04.2017

Дитяче свято від мисткині

Справжнім святом для київських школярів стало відкриття персональної виставки авторських ляльок ніжинської мисткині Юлії Петренко у Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського.

Адже Юлія не тільки ознайомила з експозицією, а ще й розповіла про секрети створення авторської ляльки і дозволила маленьким відвідувачам виставки навіть узяти до рук уподобану ляльку.

Кожна лялька Юлії Петренко – унікальна, адже створюючи щоразу новий образ Юлія продумує його до найменших подробиць. Для того, щоб створити цікаву ляльку, а це, як переконалися відвідувачі виставки, дуже делікатна і кропітка робота, мисткиня використовує найрізноманітніші матеріали і авторські прийоми.

 

Будь-яка лялька Юлії Петренко - "Вогняний птах", "Скрипаль", "Рожева фея", "Світ дитинства", "Акторка", "День і ніч", "Хлопчик Горобчик" приносить естетичне задоволення, вона може прикрасити інтер′єр, а може стати вишуканим подарунком, який не тільки запам'ятається на все життя, а й стане сімейною реліквією, що буде передаватися з покоління в покоління. 

Фонд уже не вперше проводить виставку авторської ляльки у столиці: раніше відвідувачі київських музеїв за сприяння Фонду змогли познайомитися з авторськими ляльками Володимира та Світлани Мазур з Вінниці, Ольги Дурнової з Дніпра.

Повернутися назад до розділу