відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
08.04.2017

Настин рекорд

12-річна Настя Майорова, учениця школи мистецтв при КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької" Чернігівської обласної ради ( клас педагога Юлії Петренко) встановила рекорд, створивши найбільшу колекцію пейзажів України на гарбузових зернятках.

Роботи талановитої дівчинки виставлялися у Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» 2015 року під час проведення колективної виставки «Омріяна країна». Але Настя має таку кількість цікавих робіт, що на порядку денному постало питання персональної виставки.

Перша персональна виставка Анастасії Майорової « Казкові сни» відбулася також у Фонді і викликала неабиякий інтерес до творчості авторки. Тому за рішенням правління Фонду було організовано персональні виставки та майстер-класи Анастасії Майорової у столичній бібліотеці імені Василя Симоненка (2016 р.) та у Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського (2017 р.). Під час виставок Настя залюбки ділилася з ровесниками своїми секретами під час майстер-класів: разом з нею діти виготовляли голуба миру і квітку миру.

Ознайомитися з пейзажами на гарбузових зернятках можна буде вже скоро в столичному музеї Марії Заньковецької, де за сприяння Фонду відбудеться ще одна персональна виставка Насті Майорової.

Повернутися назад до розділу