відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
02.04.2017

Гран-прі гітаристки

Успішно завершився Міжнародний конкурс гітарного мистецтва “ГітАс” для уродженки Нікополя Соні Жернових, творчою долею якої опікується Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». Конкурс традиційно проводиться в останні дні березня у столиці Асоціацією гітаристів Національної всеукраїнської музичної спілки та Головним управлінням культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації для ознайомлення широкого загалу з шедеврами світової гітарної класики та пропаганди української музики. Твори гітарної музики конкурсної та фестивальної програм заходу покликані познайомити слухачів із традиційними та новітніми тенденціями у музичному репертуарі, репрезентувати виконавську майстерність як молодих, так і досвідчених гітаристів, а також ознайомитись із доробком вітчизняних та зарубіжних композиторів-сучасників та класиків гітарного мистецтва.

Юна нікопольська гітаристка виконала Сонату А-dur Д.Чімарози і Варіації на тему української народної пісні "Ой, не світи, місяченьку" А.Бойко. Аліна Бойко зауважила, що ніхто так чудово ще не виконував її твір.

Журі конкурсу відзначило майстерність, яскравість, глибокоемоційне виконання програми Софії Жернових. Дівчинка здобула Гран-прі у 1 віковій категорії (до 10 років) і майстрову гітару в подарунок (слухати: https://www.youtube.com/watch?v=hOueaZklG5Q).

Повернутися назад до розділу