відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
01.04.2017

Свято з подарунками

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

З нагоди свята Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» традиційно провів благодійну акцію, подарувавши маленьким читачам сільських бібліотек розумні видання з яскравими ілюстраціями.

 Адже саме книга — це те чисте джерело, яке живить допитливість дитини, дає поштовх її уяві, почуттям, спонукає до роздумів.

І саме книга справляє значний позитивний вплив на формування особистості дитини, її розвиток.

Загальновідомо: дитячі книги - це не тільки література, коли все просто і привертає увагу, а й коли за допомогою художніх образів, зрозумілих дітям, розповідається про життя, тобто в правильній дитячій літературі перед нами, перш за все, постає яскрава картина світу в різних життєвих ситуаціях.

 Книги — добрі і розумні порадники. Недарма кращі з них дістали назву «вічні супутники»: кожне нове покоління відкриває їх для себе і повертається до них протягом життя, а вони знов і знов допомагають відкривати світ.

Повернутися назад до розділу